Budowanie wizerunku w MLM

Wszyscy znamy powiedzenie: „Jak Cię widzą tak Cię piszą”

W krótkim tłumaczeniu, opinia o Tobie zaczyna się od twojego wizerunku, nie ważne czy jest to spotkanie twarzą w twarz czy zdjęcie na stronie internetowej czy w gazecie.

Od tego zaczyna powstawać opinia o Tobie i budowanie wizerunku.Wizerunek ważny jest w każdym aspekcie naszego życia, szczególnie jeżeli ktoś zajmuje się MLM, gdzie należy wzbudzać zaufanie a jednocześnie pokazać siłę charakteru. Dlatego też chcemy zaproponować wyjątkową możliwość rozpoczęcia budowy wizerunku, dlaczego rozpoczęcia, bo jest to proces długo trwały i wymagający.

Oferujemy: Szkolenie (2 dni do 10 osób):Dzień pierwszy to zapoznanie się z uczestnikami, poznanie ich zachowań podczas zwykłego szkolenia przeprowadzonego przez Piotra Kreniga Dzień drugi to przeprowadzenie profesjonalnej sesji fotograficznej, w trakcie której wykonamy zdjęcia przed i po, w ofercie jest usługa wizażysty oraz stylisty.W dniu drugim odbędzie się też szybkie szkolenie z budowy wizerunku.Wynikiem będą zdjęcia dla uczestników do wykorzystania na stronach WWW publikacjach itp. w formie elektronicznej.

Zapewniamy też wieczorną rozrywkę, którą ustalimy w trakcie dyskusji. Napoje oraz catering będzie zapewniony.Kim jesteśmy:Piotr Krenig z Krenig Consulting – twórca Akademii Rozwoju Liderów. Piotr jest uznanym ekspertem wzakresie edukacji biznesowej imarketingowej, przedsiębiorcą, mentorem idoskonałym mówcą. Jest aktualnie prezesem zarządów w kilku firmach z różnych branż, a od 1 lipca 2018 roku jest niezależnym konsultantem i szkoleniowcem dla branży MLM, w której przez 25 lat swojej kariery przeprowadził szkolenia dla ponad 100.000 osób, budując organizacje sprzedażowe i tworząc systemy edukacyjne. Jego książka „Pierwsze Prawo Marketingu. Historia za kilkanaście milionów” cieszy się bardzo dużym uznaniem i zyskała bardzo pochlebne recenzje.Foto Forever/ Kat and Art Photography – zajmujemy się organizacją eventów różnych: szkolenia, konferencje. Również w naszej ofercie mamy zapewnienie oprawy muzycznej, zapewnienie hostes. Jesteśmy też agencją modelingową. Jednak podstawą naszego biznesu jest fotografia oraz budowanie wizerunku naszych klientów poprzez różne sesje fotograficzne Czego nie zapewniamy:Dojazdu oraz noclegów

Ceny:Koszt szkolenia to 5278 PLN – cena dotyczy 1 osoby – nie uwzględnia podatku VAT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top