WITAJ W NASZYM STUDIU FOTOGRAFICZNYM KAT&ART.

Tworzymy przestrzeń, w której każdy kto pragnie skorzystać z sesji, nauczyć się fotografii, modelingu, wizażu czy wyedukować siebie i bliskich w dziedzinie zdrowia- przy naszej pomocy może to osiągnąć. U nas nie ograniczamy się do zwykłego umówienia sesji, my możemy Cię do niej przygotować zarówno pod kątem współpracy z dietetykiem, trenerem, stylistami, jak i profesjonalistami którzy nauczą Cię sztuki pozowania. Tworzymy społeczność głębszą niż tylko stawanie przed lub za obiektywem. U nas liczy się każdy indywidualnie, ze swoją historią, pragnieniami i wizją siebie. Stwórz z nami lepszą wersję siebie Podejmij wyzwanie fit – obserwuj i uwieczniaj efekty i metamorfozy na zdjęciach Zmień jakość życia i zarabiaj z nami Agencja FF stanowi swoistą przestrzeń, przeznaczoną do twórczej obserwacji przemian zachodzących w sztuce fotografii od strony usługowej jak i w klientach korzystających z naszych usług. Pomagamy nie tylko zatrzymując czas obiektywem, ale także możemy pomóc cofnąć go dzięki zapleczu wiedzy zdrowotnej.. Świadczymy szerokiej jakości i różnorodności usługi fotograficzne wraz z nowatorskim pojmowaniem pobocznych dziedzin sztuki. Fotografii towarzyszy atrakcyjna oferta warsztatów, szkoleń i usług z zakresu charakteryzacji, wizażu oraz przygotowania przed sesją w zakresie branży sportowej i beauty&welness. 

CO OFERUJE NASZA PRACOWNIA FOTOGRAFII HOLISTYCZNEJ.

Agencja Artystyczna pośrednicząca w organizacji spektakli teatralnych – polski teatr dla Polonii za granicą. Zdjęcia i relacje fotograficzne z imprez artystycznych, konferencji teatralnych, spektakli, koncertów etc. Współpraca z mediami, fotoreportaże podróżnicze, eksperymentalne, realizacja projektów i inicjatyw społecznych, sesje Ślubne również wyjazdowe, komunijne, chrzciny, rocznice, sesje seniorów, sesje dziecięce, sesje rodzinne, sesje zwierząt

Dlaczego holistyczna pracownia fotograficzna? – Czyli co nas wyróżnia?

W naszej pracowni, nie chodzi o zdjęcia, które są efektem końcowym. Nie weźmiemy Cię i nie posadzimy przed aparatem, nie cykniemy fotki i tyle. U nas możesz liczyć na przeżycie przygody, pozwolimy ci wcielić się w prawie dowolną postać. Zaplanujemy z Tobą przygodę od początku do końca, doradzimy makijaż oraz artystkę makijażu, może potrzebujesz wykonać body painting, teżpomożemy. Potrzebujesz porady stylisty, znajdziemy Ci go. Boisz się, że zrobisz coś nie tak, czy że nie potrafisz pozować, nie martw się nasz zespół, pomoże ci przygotować się fizycznie, psychicznie, organizacyjnie do zadania. Nasze spotkanie nie zaczyna się w momencie, gdy staniesz przed obiektywem, zaczyna się dużo wcześniej, zaczyna się od pomysłu, od rozmowy, do określenia czego potrzebujesz. Chcesz zrobić sesję w statku kosmicznym czy w tropikach? Znajdziemy odpowiednie miejsce, współpracujemy z odpowiednimi lokalizacjami, a jak nie ma czegoś w ofercie to staniemy na głowie i znajdziemy.Masz jakieś kompleksy, obawy, nasz zaprzyjaźniony psycholog pomoże ci je przewalczyć, a sesja będzie tego ukoronowaniem. Potrzebujesz relaksu czy rozrywki – też z tym sobie poradzimy. Podchodzimy do każdego indywidualnie, każdy jest inny i każdy wymaga innego podejścia, innych rozwiązań. Staramy się zapewnić całościowe podejście do zadania, jakie możesz przed nami postawić. Lubimy twierdzić, że wszystko co oferujemy jest przeżyciem, doświadczeniem, przygodą, a zdjęcia? Zdjęcia powstają „przy okazji”.

Kluczem do zadowolenia naszych klientów jest indywidualne i holistyczne podejście do każdego z nich, dlatego też umożliwiamy korzystanie z usług naszych ekspertów. Dobieramy usługi do potrzeb, oczekiwań i możliwości każdego klienta. Nasz zespół tworzą eksperci z każdej dziedziny potrzebnej do realizowania holistycznego podejścia do naszego klienta. Współpracują z nami: fotografowie, wizażystki i charakteryzatorzy, aktorzy, muzycy, projektanci oraz styliści mody, styliści włosów, paznokci oraz trenerzy personalni, dietetycy, pedagodzy, psycholodzy.

Przedstawiamy nasz zespół kreatywny!

Mamy za sobą ogrom doświadczeń, od pracy w małych firmach czy prowadzenia małych projektów, do pracy przy ogromnych produkcjach filmowych czy pracy dla agencji rządowych, „ściśle tajne / poufne, zniszczyć przed przeczytaniem”. Wykorzystujemy to w pracy codziennej, w organizacji, w pomocy ludziom, w rozmowach itp. Jeżeli nam zaufasz trafisz w dobre ręce, nie zawiedziesz się.

AGNIESZKA MARIA MARACEWICZ

Creative director
Od zawsze to było oczywiste że będę aktorką. Dlaczego? – Nie umiem tego wytłumaczyć. Z biegiem lat, kiedy spotkałam się ze swoją kobiecością i gdy jakaś ważna warstwa mojej osobowości ukształtowała się na Tyle żebym mogla ufać własnym wnioskom, zaakceptowałam swoje sinusoidy i skrajności. Jeśli nie potrafię tego zmienić, a równowaga nigdy nie będzie częścią mojego autoportretu – postanowiłam zrobić z tego jakiś pożytek. Być może tylko w swoich własnych oczach, ale przecież właśnie od swojego wzroku wszystko zaczynamy… Bliska mi duchowość Ignacjańska mówi żeby skupić nie na tym co dobre w człowieku i to prędzej pielęgnować niż walczyć z tym co złe. Zło zawsze jest słabsze, a być może właśnie uwaga jaką mu poświęcamy, dodaje mu siły zamiast je zwalczać.

ARTUR TKACZYK

Inicjator projektu, fotograf, operator kamery, reżyser
Kim jest Artur Tkaczyk?No właśnie kim jestem i jak to się zaczęło … Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce … ups nie ten film …Tak na serio, zaczęło się to bardzo dawno, jak byłem jeszcze małym bąblem, uwielbiałem przeglądać stare i nowsze rodzinne fotografie. Fotografie dziadków, wójtów, ciotek, babć itp.Z każdą z nich była związana jakaś historia, a to przeprowadzka do nowego domu, a to portret zrobiony zaraz po maturze, a to zdjęcie z książeczki wojskowej z 39 roku czy zdjęcia z wypadu do Batumi w latach 70. Zawsze znalazł się ktoś kto potrafił opowiedzieć ciekawą historię, od tamtej pory mam w głowie zakodowane zdjęcie = historia. Trochę później jak już dostałem swój aparat Zorki – 6, mam go do tej pory tylko niestety nie działa już, zacząłem tworzyć własne historie. W tedy też, zacząłem się zadawać pytania: jak zdjęcia powstają, jak działa aparat, jak to wpływa na ludzim gdy zobaczyłem jak babcia za każdym razem się wzrusza kiedy ogląda fotografie, zawsze zastanawiało mnie to jak za każdym razem oglądając te same zdjęcia babcia, opowiada inne historie.
0
Dni w pracy
0
Wyjazdów
0
Skończonych projektów
0
Zadowolonych klientów
0
Butelek whisky 😉

NASZE KANAŁY SOCIAL MEDIA

Szukaj nas na Facebooku i Instagramie…